معرفی مرکز تجارت آلماتی قزاقستان

مستقیم و حرفه ای صادرات خود را مدیریت کنید.

_

شرکت مدیریت صادرات پارس فیدار، با بهره گیری از کارشناسان خبره و تخصص در امر مدیریت صادرات و حضور نمایندگان خود در بازار های هدف، ضمن اخذ مجوز تاسیس تنها مرکز تجاری در قزاقستان، دفتری فعال جهت انجام امور مربوطه در شهر آلماتی دارد که پتانسیل و فرصت مناسبی برای ورود کالاهای ایرانی به ابزارهای حوزه CIS را فراهم نموده است.
مرکز تجاری و بازاریابی محصولات و خدمات ایرانی در خارج از کشور توسط سازمان توسعه تجارت با اشخاص حقوقی معتبر ایرانی ایجاد می گردد که دارای فضای اداری، تجاری و نمایشکاهی میباشد و به عنوان تسهیل گر تجاری در بازار های صادراتی و با هدف معرفی توانمندی های تولیدی - صادراتی کشور در حوزه کالا و خدمات فعالیت میکند و مجاز به نمایش، بازاریابی کالا و خدمات فعالیت میکند و مجاز به نمایش، بازاریابی کالا و خدمات ایرانی می باشد. بنابراین هدف اصلی این مرکز، گسترش سهم بازار و کالاها و خدمات صادراتی، حضور و ماندگاری در بازار و دستیابی به اهداف صادراتی است.

68پروژه موفق
95شریک تجاری
37سال تجربه

تجارت و توسعه خارج از کشور

_
  • مدارک بیمه پلاک تجاری
  • نامه تأیید شده این شرکت به زبان عربی
  • کپی هویت شخص مجاز به امضا
  • تفاهم نامه انجمن شرکت
  • مجوزهای تجاری و سرمایه گذاری شرکت
  • کپی گذرنامه شخص مجاز به امضا
  • شرکت ها ، نمایندگی ها و نمایشگاه های کاری در دبی

اعضای تیم ما

کارکنان شرکت

_

محمد عمران

بنیانگذار ، توسعه دهنده

حیفا بن زید

تیم پشتیبانی

حسن الدیاب

تیم پشتیبانی

نانسی الناصر

تیم پشتیبانی

مهارت های تیم ما

ما بسیار حرفه ای هستیم

_

خدمات اتاق دبی شامل حمایت از محیط تجاری و جامعه در دبی ، ارائه خدمات تجاری به تجار در دبی ، مانند صدور گواهی مبدا ، تأیید اعتبار اسناد تجاری و صادراتی ، ارائه خدمات حقوقی ، دریافت هیئت ها و تجار و پشتیبانی از گروه های تجاری و شوراها.

67

ثبت شرکت ها

78

مشاغل پیشرو

70

تجارت و توسعه خارج از کشور

86

تعالی کسب و کار

62

رویدادهای تجاری و جلسات